Разумков включив себе до п'ятірки найвпливовіших політиків України

Разумков включив себе до п'ятірки найвпливовіших політиків України
Читать на русском

Разумков заявив, що, крім нього, найвпливовіші - Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль і Арсен Аваков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков назвав п’ять найвпливовіших політиків України і заявив, що він - один з них. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Разумкова в інтерв’ю виданню Страна.

"Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, прем'єр Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков... Тут немає ранжирування. А хто п'ятий? Голова Верховної Ради", - сказав він.

Крім того, голова Верховної Ради розповів про чутки, що Аваков може приєднатися до нібито запланованого на осінь-зиму "бунту" за участю п'ятого президента України, народного депутата від "Європейської солідарності" Петра Порошенка та голови штабу "Європейської солідарності" Олександра Турчинова.

"Не вірю, що зараз проєкт державного перевороту можна реалізувати. Я загалом кажу. Не думаю, що переворот може бути в Україні. А також не вірю, що це ініціюватиме Арсен Борисович, він - член команди і міністр", - переконаний Разумков.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада України проголосувала за відставку глави Національного банку України Якова Смолія.

Новини партнерів

Пожежу у Луганській області не можуть потушити вже четвертий день
У МОЗ назвали умову, за якої туристи, які повертаються з "червоної зони", можуть не проходити самоізоляцію