Разумков виступив проти санкцій відносно ТОП-10 контрабандистів

Разумков виступив проти санкцій відносно ТОП-10 контрабандистів
Читать на русском

Дмитро Разумков вважає, що закон про санкції не повинен поширюватися на українських громадян

Санкції щодо десяти українських "королів контрабанди" треба було вводити після рішень суду, затримань або вручень підозр. Про це заявив глава Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24".

При цьому він вказав, що його думка стосується тільки громадян України та українських компаній. Водночас політик підтримав обмеження для бізнесу країни-агресора повною мірою.

"У рішенні було вказані як іноземні суб'єкти господарської діяльності, стосовно яких закон про санкції абсолютно коректно може діяти в моєму розумінні, так й громадяни нашої країни, які знаходяться на території нашої держави. Так само суб'єкти господарської діяльності знаходяться на території нашої держави. На мій погляд, якщо ми вводимо стосовно них санкції, то це повинно бути вже за результатами затримань, вручення підозр, можливо, вже рішення суду. Я сподіваюся, що не сьогодні - завтра це станеться. Тому що думаю, що їх не тільки 10", - зазначив Разумков.

За його словами, закон про санкції не повинен поширюватися на українських громадян, до них слід застосовувати норми Кримінально-процесуального кодексу.

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський затвердив санкції РНБО проти ряду фізичних і юридичних осіб, яких пов'язують з контрабандою.

Новини партнерів

У Кам’янському чоловік зґвалтував власну 13-річну доньку
У мерії Києва розповіли, як відрізнити справжню спецперепустку в транспорт від фейкової