Разумков: важливо прийняти закон по КСУ так, щоб сам Конституційний суд його не зміг оскаржити

Разумков: важливо прийняти закон по КСУ так, щоб сам Конституційний суд його не зміг оскаржити
Читать на русском

Законопроект спікера не вдасться розглянути раніше наступного тижня.

Законопроект спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова про Конституційний суд №4304 і альтернативний проект від народного депутата Олександра Дубинського будуть розглянуті за скороченою процедурою вже на наступному тижні. Про це повідомляє APnews, посилаючись на результати роботи парламенту.

За словами Разумкова, вкрай важливо щоб новий законопроект був прийнятий за всіма правилами. "Нам важливо, щоб про етоі законі потім ніхто не говорив, що він був прийнятий з порушенням процедури. І щоб його потім оскаржили в Конституційному або будь-якому іншому суді", - запевнив спікер.

Причина ж, по якій законопроект Разумкова про відновлення дії окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" не був розглянутий 5 листопада, як це спочатку планувалося, проста. Якщо проект спікера парламенту пройшов обговорення в профільному комітеті, то альтернативний проект нардепа Олександра Дубинського було подано буквально напередодні, і фактично блокував ухвалення законопроекту №4304.

Рішенням Верховної Ради обидва законопроекти в результаті розглянуть на наступному тижні завдяки скороченню термінів розгляду в два рази.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Конституційний суд України зареєстрував заяву 226 депутатів Верховної Ради. У ньому парламентарії закликають 11 суддів КСУ подати у відставку. Таким чином продовжилася історія зі скандальним рішенням КСУ закрити реєстр декларацій чиновників.

Роботодавці тиснуть на підлеглих через COVID-19 - МОЗ
Кличко анонсував жорсткі перевірки в метро, муніципальна поліція "розводить руками"

Новини партнерів