Разумков терміново скликає Раду, щоб розглянути закон про держслужбу з пропозиціями Зеленського

Разумков терміново скликає Раду, щоб розглянути закон про держслужбу з пропозиціями Зеленського
Читать на русском

Позачергове засідання відбудеться 23 лютого.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков скликає позачергове пленарне засідання, щоб розглянути закон, який раніше ветував президент Володимир Зеленський. Про це APnews пише з посиланням на сайт ВР.

Зазначається, що засідання має відбутися 23 лютого о 12:00. На цьому мають розглянути закон № 4531 про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад держслужби та інших питань державної служби з урахуванням пропозицій Зеленського.

Цей законопроект Зеленський ветував та просить депутатів вилучити з нього норму, що стосується виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада є вакантною.

Зеленський вважає, що якщо народні депутати довго не призначають міністра, це може паралізувати міністерство.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль додав, що даний законопроект не розблоковує роботу Міністерства енергетики і залишає без зарплат усю енергетичну галузь, адже призначення Юрія Вітренка міністром енергетики вже двічі провалилося.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада відновила проведення конкурсів для державних службовців. За відповідний законопроект №4531 16 лютого проголосували 289 нардепів, проти - 12, утрималися - 53.

Читайте також:

Новини партнерів

Зеленський вдарив санкціями по Медведчуку як по головному конкуренту за пост президента, - експерт
У Дніпрі пожежа у закинутій одноповерхівці забрала життя трьох людей