Разумков розповів про свої президентські амбіції

Разумков розповів про свої президентські амбіції
Читать на русском

Дмитро Разумков заявив, що не планував ставати спікером парламенту

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не думав над тим, щоб балотуватися в президенти. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву спікера парламенту в інтерв'ю головному редактору інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман.

"Я ніколи не міг собі уявити, що очолю парламент. Шляхи Господні точно несповідимі. Так, це не означає, що потрібно сісти на березі річки і чекати, що це тобі припливе ... Два роки тому у мене і в думках не було, що я буду головою Верховної Ради. Так, я повільно, але впевнено йшов по цій політичній доріжці, але я не думав, що вона настільки вертикально піде вгору. Тому загадувати, що буде через три, чотири, п'ять, дев'ять років, чесно, вважаю передчасним", - заявив Разумков.

Читайте також:
День народження спікера Верховної Ради: who is містер Разумков

При цьому він вказав, що не готується до президентської виборчої кампанії.

"Сьогодні я не готуюся до президентської кампанії точно. У мене є чим тут зайнятися. Парламентська кампанія ніби як теж не планується в найближчому майбутньому. Багато роботи, яку потрібно реалізовувати в стінах парламенту. Вільного часу не залишається ... Загадувати, що буде колись, через тривалий проміжок часу, дивлячись на ті виклики, які стоять і переді мною як головою Верховної Ради, і перед країною, і перед українським суспільством. Ми з вами бачимо кількість хворих щодня, непросту соціально-економічну ситуацію в країні та інші питання, які вимагають нагальних дій. Побудова таких стратегій і планів на майбутнє може поки почекати", - пояснив спікер Ради.

Як раніше повідомляв APnews, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що окремого "коронавірусного" фонду в Україні не буде в наступному році.

Новини партнерів

У Вінниці главу ОДА намагалися "купити" за 4 мільйони гривень
У поліції назвали ключову версію загадкової загибелі трьох військових-контрактників в Житомирській області