Разумков розніс комітет з правової політики за "безалаберність" та ігнорування доручень

Разумков розніс комітет з правової політики за "безалаберність" та ігнорування доручень
Читать на русском

Разумков просить апарат парламенту розібратись, чому не виконано його доручення.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розкритикував правовий комітет Ради за невиконання доручень. Про це він заявив під час засідання Погоджувальної ради, передає кореспондент APnews.

Разумков зазначив, що поки був на самоізоляції через коронавірус, двічі давав доручення комітету з питань правової політики провести засідання і надати письмові пропозиції робочій групі щодо виходу з конституційної кризи. На жаль, воно не відбулося.

“Я розумію, що хтось - хворіє, хтось - не хворіє. Але якщо ми за два тижні не можемо провести засідання і розглянути тільки 4 питання, то виникає логічне запитання в мене - а шо ми робимо? Я думаю, що сьогодні Верховна Рада повинна демонструвати свою ефективність, і я думаю, що це просто якась безалаберність, а не некомпетентність”, - сказав Разумков.

Разумков наголосив, що депутати мають достатньо великі зарплати, щоб їм вистачало часу і хисту, займатися своїми безпосередніми обов’язками.

“Я думаю, що ми отримуємо достатньо велику заробітну плату, особливо в тих умовах, у яких працює сьогодні парламент, щоб нам вистачало часу і хисту займатись безпосередньо своєю роботою. Якщо ні, то про це варто чесно говорити і визнавати помилки. Якщо ми не можемо за два тижні провести відповідне засідання комітету, то в мене питання і до очільників комітету, і до апарату. Я прошу розібратись щодо діяльності секретаріату. Чому народні депутати не були повідомлені своєчасно? Чому не була забезпечена організація, і чому двічі не виконано доручення голови? З відповідним прийняттям рішень щодо колег, які долучені до цього процесу”, - заявив голова ВРУ.

Як повідомляв APnews раніше, Разумков єдиний з топ-політиків відреагував на напад на журналістку NewsOne.

Новини партнерів

Наступного року на Місяці проведуть першу автомобільну гонку
Під Офісом президента почали монтувати ковзанку: фото