Разумков підписав низку законів для підтримки підприємців під час карантину

Разумков підписав низку законів для підтримки підприємців під час карантину
Читать на русском

Мета законів - забезпечити соціальну підтримку застрахованих осіб і окремих груп підприємців на випадок локдауну.

Голова парламенту Дмитро Разумков підписав три президентських закони для допомоги підприємцям під час дії карантину. Про це APnews пише з посиланням на прес-службу Офісу Президента.

Зокрема йдеться про підписання законопроектів №4429, №4430, №4431.

Так, законом №4429 пропонується забезпечити в 2020-2021 роки за рахунок держбюджету виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень застрахованим особам, які втратили частину зарплати або доходу через введеного карантину.

Закон №4430 - пропонує ряд змін до Податкового кодексу для підтримки бізнесу на час карантину, а саме - списати податковий борг платників податків у разі, якщо сукупний розмір боргу платника по всіх податках і зборах не перевищує 3060 гривень, і він не погашений за станом на 01.11 .2020.

До 29 грудня 2021 року відкладається погашення податкового боргу платників податків - фізичних осіб, в тому числі самозайнятих осіб, який в загальній сумі не перевищує 6800 гривень).

Закон №4431 пропонує зміни до статті 28 закону про держбюджет-2020. Вони дозволяють спрямовувати кошти COVID-фонду на матеріальну допомогу застрахованим особам, якщо їх бізнес постраждає через посилення карантину.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада України прийняла закон про виплату ФОПам одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тис грн.

Новини партнерів

На подарункові годинники "від прем'єр-міністра України" Кабмін витратив майже 500 000 гривень
В аеропорту Бориспіль затримали рекордний за всю історію вантаж бурштину, який хотіли відправити в Китай