Разумков: Домовилися голосувати без обговорень майже всі законопроекти

Разумков: Домовилися голосувати без обговорень майже всі законопроекти
Читать на русском

Позачергове засідання парламенту розпочнеться сьогодні о 14:00. Питання бюджету та ринку землі мають намір обговорити.

У Верховній Раді на позачерговому засіданні в понеділок, 13 квітня, домовилися голосувати без обговорень, за винятком кількох питань. Про це в ефірі 1+1 розповів спікер парламенту Дмитро Разумков.

"У мене була нарада з керівниками депутатських фракцій, груп, минулого тижня ми обговорювали це питання. Швидше за все, питання бюджету буде обговорюватися і питання про скасування постанов. Інші питання: була домовленість голосувати без обговорень з тим, щоб якомога швидше їх розглянути, прийняти, щоб вони почали працювати як закони на користь українського народу", - повідомив він.

Разумков нагадав, що в Раді зареєстрували 13 проектів про скасування рішення згідно з законом про ринок землі, які блокують підписання законопроекту.

Згідно з порядком денним, Рада сьогодні розгляне проект закону про внесення змін до держбюджету на 2020 рік, законопроект про посилення відповідальності за підпал лісів, а також проекти постанов, спрямовані на скасування прийнятого законопроекту про відкриття ринку землі.

Також планують розглянути законопроекти про національну інфраструктуру геопросторових даних №2370 про внесення змін до ЗУ Про Державний бюджет України на 2020 рік №3279 про внесення змін до ЗУ Про захист населення від інфекційних хвороб із запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби COVID-19 №3320.

Також планується розглянути законопроекти щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету №3132, про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з пропозиціями Президента України №1049.

Новини партнерів

Лідери нафтового ринку домовилися про найбільше в історії скорочення видобутку
Міністр охорони здоров’я назвав ще один препарат для лікування Covid-19