Расистський скандал в УПЛ: "Зоря" звернулася в комітет УАФ з етики та чесної гри

Расистський скандал в УПЛ: "Зоря" звернулася в комітет УАФ з етики та чесної гри
Читать на русском

Також документи про інцидент передали в КДК УАФ.

Расистський інцидент в матчі між "Зорею" та "Десною" вже точно отримає продовження. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний Instagram "Зорі".

Луганський клуб надіслав офіційного листа до комітету УАФ з етики та чесної гри. У цьому листі представники "Зорі" стверджують, що образи прозвучали з боку лави запасних "Десни".

"Зоря" не має мети покарати клуб "Десна". Але керівництво "Десни" має самостійно встановити особу винного, провести заходи щодо запобігання в майбутньому расистських висловлювань чи дій з боку своїх представників. А також принести гравцям "Зорі" і клубу в цілому вибачення за образливі дії і слова працівників "Десни", - йдеться в листі.

При цьому також варто відзначити, що інформація про образу потрапила в рапорт делегата матчу. Наразі документ вже переданий в контрольно-дисциплінарний комітет УАФ. Так що тепер цей інцидент розглядатимуть фахівці. Правда, ім'я автора висловлювання в рапорті зазначено не було.

Нагадаємо, що під час матчу між "Зорею" та "Десною" в трансляцію потрапила фраза "Виродків понабирали, бл**ь, чорноср...". За словами коментатора матчу, ця фраза прозвучала з боку лави запасних "Десни".

Новини партнерів

11 000 хворих, майже половина – діти: у Києві стрімко зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
"Клоповник" та антисанітарія: застряглі на Занзібарі українці показали, куди їх поселили