Радуцький розповів, чи можуть нещепленим дітям заборонити відвідувати навчальні заклади

Радуцький розповів, чи можуть нещепленим дітям заборонити відвідувати навчальні заклади
Читать на русском

За словами Радуцького, закон не запроваджує нових вимог щодо щеплення дітей.

Багатьох батьків цікавить питання, чи можуть заборонити їх дітям відвідувати навчальні заклади у разі, якщо буде відсутнє одне або кілька щеплень. Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький запевняє, в Україні немає законів, які запроваджували б подібні заборони.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі, пише APnews. За словами Радуцького, закон не запроваджує нових вимог щодо щеплення дітей.

"Положення закону лише дублює чинну норму законодавства, яка встановлює, що зарахування дітей до навчальних закладів та дитячих закладів оздоровлення проводиться за наявності відповідного витягу з медичної картки на підставі даних медичного огляду, а також, якщо дитині проведено профілактичні щеплення згідно з календарем вакцинації", - повідомив Радуцький.

Раніше APnews повідомляв, Михайло Радуцький запропонував запровадити податок на солодкі газовані напої, наслідуючи приклад багатьох країн, де такий податок вже існує. За його словами, він необхідний, щоб захистити українських дітей від хвороб, що виникають через вживання подібної продукції, зокрема цукрового діабету.

Новини партнерів

В Алмати вщент вигоріли кілька поверхів мерії – відео, фото
НАТО проведе засідання з Україною перед переговорами з Росією: названо дату