Радуцький пообіцяв допомогти перевізникам почати роботу на карантині, але назвав умову

Радуцький пообіцяв допомогти перевізникам почати роботу на карантині, але назвав умову
Ексклюзив
Читать на русском

Він пообіцяв особисто поговорити з Ляшко, якщо перевізники колективно напишуть звернення та візьмуть на себе певну відповідальність

Під час засідання 13 травня під Кабміном протестували перевізники. Оскільки до них ніхто не виходив, вони навіть погрожували "автобусним штурмом". Через якийсь час повз проходив глава комітету Ради по здоров'ю нації, медпослугам і медстрахуванню Михайло Радуцький, якого відразу ж оточили протестувальники. Про це повідомляє кореспондент APnews.

Перевізників обурило, що їм дозволять працювати тільки на 4 етапі, хоча Радуцький повідомив на місці, що на 3. У розмові стало зрозуміло, що чиновник має на увазі приміські, а мітингувальники - міжнародні та міжобласні перевезення.

"Професійно я можу сказати вам тільки наступне. Я не знаю, яке диво сталося, що у нас немає такого, як в інших країнах. Я вважаю, що це завдяки саме вжитим заходам. Я говорив вводити карантин, коли у нас ще жодного хворого не було. На мене тоді всякі гидоти говорили", - зазначив Радуцький.

І повідомив, що якщо перевізники доведуть, що зможуть забезпечити дистанцію в 2 метри в автобусі між людьми, тоді він їм допоможе.

"Збиралися дозволити літати літакам, вже скасували, тому що ті відмовилися прибирати сидіння. Якщо ви зможете це забезпечити, якщо ви це доведете, якщо візьмете на себе відповідальність, то я нічого поганого в тому, що ви почнете возити людей, не бачу", - сказав протестуючим Михайло Радуцький.

Протестуючі поставили запитання щодо економічної доцільності, тому що при таких умовах невідомо, чи вийде працювати хоча б в нуль.

На що Радуцький згадав досвід Німеччини, де перевізникам уже дозволили працювати. "Вони взяли на себе відповідальність, кожному пасажиру видають маски, є дезінфектори. Я не можу гарантувати, що уряд вас почує. Але якщо у вас є асоціація, зробіть колективне звернення з пропозицією. Я обіцяю, що особисто з ним сходжу до Ляшка. Але це повинна бути не тільки вимога, а ще й гарантія виконання певних зобов'язань. Пишіть, я передам", - пообіцяв Радуцький.

Перевізники відповіли, що відповідальності не бояться і сказали, що найближчим часом звернуться.

Читайте також:

Новини партнерів

Українцям дозволили групами гуляти в парках та сидіти в кафе
Під час засідання Ради сталася пожежа. Відео