Радуцький назвав привід для переходу Києва до "червоної" зони

Радуцький назвав привід для переходу Києва до "червоної" зони
Читать на русском

Він підкреслив, що у Києві поки немає 100% заповненості лікарень COVID-пацієнтами, поки завантаженість складає 70%, але це вже привід нервувати.

На цей момент заповненість лікарень пацієнтами з коронавірусною інфекцією складає 70%, що є приводом ввести "червону" карантинну зону.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву голови парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайла Радуцького.

Він підкреслив, інформація про те, що у столиці COVID-лікарні завантажені на 100% не відповідає дійсності. Зараз заповненість у більшості медустанов не перевищує 70%. Але і ця цифра вже дозволяє владі міста задуматися про перехід до "червоної" зони карантину.

"У Києві немає 100% заповненості. Я не знаю, де ви берете інформацію, я беру офіційну. Сьогодні в Києві завантажені (лікарні - ред.) На 70%. Сподіваюся, Київ вирішить переходити до "червоної" зони найближчим часом", - сказав Радуцький.

Раніше APnews повідомляв, Михайло Радуцький заявив, що у цьому році уряд не планує вводити в Україні загальнонаціональний локадун на всій території.

Новини партнерів

Скаржився на проблеми зі здоров'ям - у поліції Кривого Рогу підтвердили смерть Андрія Павлова
У Кривому Розі знайшли мертвим брата покійного мера Костянтина Павлова - фото з місця події