Людина Кубракова, яка працювала на Ахметова. Що відомо про нового главу "Укрзалізниці" Олександра Камишіна

Людина Кубракова, яка працювала на Ахметова. Що відомо про нового главу "Укрзалізниці" Олександра Камишіна
Читать на русском

Олександр Камишін – чинний радник очільника Міністерства інфраструктури Олександра Кубракова.

Кабінет міністрів призначив нового виконуючого обов'язки голови правління АТ "Укрзалізниця" – Олександра Камишіна. Водночас, Івана Юрика у березні було звільнено від виконання обов'язків керівника компанії.

Про це повідомила прес-служба компації, , передає APnews.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив у середу, 11 серпня.

Наглядова рада компанії вирішила рекомендувати уряду призначити Олександра Камишіна новим тимчасово виконуючим обов’язки голови правління на період до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління, в залежності від того що настане раніше.

Водночас в "Укразалізниці" заявили, що процес обрання постійного голови правління ще триває, відбір консультантів з людських ресурсів для допомоги у цьому процесі має бути завершено вже на цьому тижні.

Що про нього відомо

Олександр Камишін – чинний радник очільника Міністерства інфраструктури Олександра Кубракова.

У 2007 році він закінчив Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Впродовж 2003-2005 років Камишін вивчав фінанси у Міжнародному фінансовому університеті.

У 2006-2008 роках Камишін обіймав посаду аудитора в аудиторській компанії KPMG. Далі – працював в Dragon Capital над розвитком фонду прямих інвестицій (Private Equity) до 2012 року.

Паралельно він був генеральним директором Карлівського машинобудівного заводу (KMZ Industries).

Зазначимо, що найдовше Камишін затримався у холдинговій компанії Ріната Ахметова SCM – він був менеджером з інвестицій з квітня 2012-го до квітня 2019 року. Паралельно був членом наглядової ради Portinvest – компанії з розробки та реалізації інвестиційних проєктів у портовій сфері та галузі управління транспортними активами, 100% якої належить SCM.

Варто зазначити, що новопризначений виконуючий обов'язки голови правління АТ "Укрзалізниця" має досвід ведучого YouTube-проєкту "Латифундисти". На цей онлайн-майданчик Олександр Камишін запрошує найважливіших гравців українського агроринку, як йдеться в описі програми.

Крім того, Камишін спільно з екс-менеджером SCM Миколою Нестеренком заснував інвестиційну компанію Fortior Capital, що спеціалізується на інвестиціях в інфраструктуру та аграрну галузь.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, екс-глава "Укрзалізниці" Володимир Жмак хоче відновлення на посаді і 17 млн грн за моральну шкоду.

Новини партнерів

В Одесі п'яний турист, не бажаючи платити за шезлонг, проломив продавцеві череп дерев'яною палицею
Штам "Дельта" в Україні: перші зараження виявлені в Чернігівській області