Радикали напали і повалили Сергія Сивохо на землю на презентації "Нацплатформи примирення". Відео

Сергій Сивохо
Читать на русском

Радикали штовхнули Сивохо з такою силою, що він впав

Заступник секретаря РНБО Сергій Сивохо презентував у четвер, 12 березня, Національну платформу примирення і єдності у КВЦ "Парковий". У презентації брали участь журналісти, Офіс Президента і представники Міністерства реінтеграції окупованих територій.

При цьому на презентацію Нацплатформи почали стягуватися агресивно налаштовані молоді люди.

Троє чоловіків представилися ветеранами, звинуватили Сивохо "в зраді", почали ображати заступника секретаря РНБО і штовхати. В результаті його штовхнули з такою силою, що він впав. Під крики "Сивохо на Донбас" заступник секретаря РНБО покинув захід у супроводі охорони.

Таким чином агресивно налаштовані молоді люди зірвали презентацію Нацплатформи. Крім того, повідомляється, що група людей виламали двері в "КВЦ Парковий". Правоохоронці приїхали на місце події через 20 хвилин після сутички.

За словами волонтера і засновника громадського руху "Відповідальні громадяни" Марини Черенкової, причиною такої поведінки військових і активістів - посттравматичний синдром і відсутність уваги з боку держави.

За деякими даними, один з нападників раніше був помічений серед групи чоловіків, які закидали яйцями народного депутата від "Слуги народу" Максима Бужанського.

Радикали напали і повалили Сергія Сивохо на землю на презентації "Нацплатформи примирення". Відео

Як раніше повідомляв APnews, через провокації на Донбасі презентацію "Національної платформи примирення і єдності" перенесли з 19 лютого на пізніший термін.

Новини партнерів

ЗеРеформа СБУ. Як президент пропонує "перекроїти" відомство і що буде зі службовцями
Лікарні чотирьох областей отримають апарати штучної вентиляції легенів