Раді запропонували обкласти податками послуги Google, Facebook, Apple, Netflix

Раді запропонували обкласти податками послуги Google, Facebook, Apple, Netflix
Читать на русском

Данило Гетьманцев вважає, що відсутність такого податку призводить до втрат державного бюджет.

У Верховній Раді зареєстрували проект закону, який передбачає податок на додану вартість на послуги Google, Facebook, Apple, Adobe, Netflix та інших копаній, які надають електронні послуги у мережі Інтернет. Про це повідомляється на сайті українського парламенту.

Автором проекту закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість електронних послуг, які постачаються нерезидентами фізичним особам, місце постачання яких розташоване на митній території України" №2634 від 19 грудня 2019 року є нардеп від парламентської фракції "Слуга народу" Данило Гетьманцев.

У пояснювальній записці зазначається, що відсутність такого податку призводить до втрат державного бюджету та створює неконкурентне середовище для резидентів.

Документом пропонується визначити перелік електронних послуг, включити нерезидентів до переліку осіб-платників ПДВ, встановити правила визначення місця постачання електронних послуг, форму і певний порядок направлення податкового повідомлення нерезиденту і скарги на таке рішення, а також визначити спрощену процедуру віддаленої реєстрації постачальників-нерезидентів платником ПДВ в електронній формі на спеціально розробленому веб-порталі та звільнити їх від обов'язку реєструвати податкові накладні.

Коментарі

Новини партнерів

Голова делегації РФ обійняв посаду віце-спікера ПАРЄ
ЗМІ: В Гонконзі розробили вакцину проти смертельного коронавірусу