Раді рекомендували допустити іноземних військових на навчання в Україну

Раді рекомендували допустити іноземних військових на навчання в Україну
Читать на русском

Документ визначає загальну кількість іноземних військових

У понеділок, 10 лютого, Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки порекомендував Верховній раді прийняти за основу та в цілому законопроект №3003 президента України Володимира Зеленського "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Ради.

Документ визначає загальну кількість іноземних військових, типи і кількість озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

"Законопроектом пропонується схвалити рішення президента України про допуск на територію України підрозділів збройних сил інших держав у 2020 році для участі у багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2020", українсько-молдовському навчанні "Південь - 2020", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2020", українсько-румунському навчанні "Ріверайн - 2020" та українсько-британському навчанні "Воріер Вотчер - 2020", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у межах передбачених законом України "Про державний бюджет України на 2020 рік" Міністерству оборони України за відповідною бюджетною програмою асигнувань в Україні планують здійснити фінансування витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань за участю Збройних сил на території України та поза її межами у 2020 році, в сумі 63 824,3 тис. гривень

"За результатами обговорення члени комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній раді прийняти законопроект за основу та в цілому", - вказано у повідомленні.

Україна евакуює громадян з китайського Хубею
Коболєв запропонував приватизувати Нафтогаз

Новини партнерів