Радбез Білорусі вирішив стабілізувати ситуацію у країні боротьбою з протестами та тиском на ЗМІ

Радбез Білорусі вирішив стабілізувати ситуацію у країні боротьбою з протестами та тиском на ЗМІ
Читать на русском

Рада безпеки доручила уряду забезпечити безперебійну роботу економіки та роз'яснити на місцях негативні наслідки страйків

У Білорусі Рада безпеки прийняла низку заходів щодо "стабілізації ситуації", серед яких боротьба з протестами та тиск на засоби масової інформації. По це повідомляє APnews з посиланням на Office Life.

Рада безпеки доручила уряду забезпечити безперебійну роботу економіки та роз'яснити на місцях негативні наслідки страйків. Міністерству оборони доручили відстежувати пересування військ НАТО в Польщі і Литві.

Також Міністерство внутрішніх справ Білорусі повинно не допускати заворушень у країні, особливо в Мінську, та "захистити робочі колективи від шельмування". Міністерство закордонних справ має попередити голів країн Заходу про відповідальність "за розпалювання заворушень".

Крім того, КДБ повинен виявляти та припиняти дії організаторів акцій протесту і розкривати канали їх фінансування. ЗМІ мають роз'яснювати людям, що "неконституційні дії - шлях у прірву до знищення Білорусі як суверенної і незалежної держави".

Як повідомляв APnews раніше, Європейський союз може прийняти рішення про запровадження санкцій проти 15-20 осіб з Білорусі, до того ж список, ймовірно, буде розширюватись.

Новини партнерів

Інвестиції в економіку обвалилися на 34,9%. Економісти пояснили, як це вдарить по кишенях українців
Акторка Кварталу 95 Олена Кравець захворіла на коронавірус