Рада заслухає Венедіктову у справі вбивства Гандзюк

Рада заслухає Венедіктову у справі вбивства Гандзюк
Читать на русском

Народні депутати схвалили проект постанови №3634 про звіт Тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк

Верховна Рада України має намір заслухати голову Офісу генерального прокурора Ірину Венедіктову у справі вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк. Про це повідомляє APnews з посиланням на додаток до постанови Ради.

Народні депутати схвалили проект постанови №3634 про звіт Тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк та нападів на інших громадських активістів. За постанову проголосували 307 парламентарів.

Тимчасова слідча комісія надала рекомендації Офісу генпрокурора:

- вжити заходи реагування за фактами наведеними у звіті комісії;
- посилити нагляд за дотриманням законності у роботі Національної поліції, своєчасно реагувати на всі випадки порушень закону та вживати необхідні заходи реагування у випадку невиконання приписів прокурора;
- поновити досудове розслідування у кримінальному провадженні №22019000000000215 від 12 липня 2019 року за підозрою Мангера В.М. та Левіна О.О. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України.

"Заслухати на пленарному засіданні Верховної ради України генерального прокурора, керівництво Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції з питань розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів", - йдеться у постанові.

Як повідомляв APnews раніше, після судового засідання в ніч на 17 червня підозрюваного в замовленні вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера затримали співробітники СБУ.

У "Слузі народу" розповіли, як планують підвищувати прожитковий мінімум в Україні
Київ посилить контроль за виконанням карантинних вимог, - Кличко

Новини партнерів