Рада з бюджету витратила 3,2 мільйона гривень на компенсацію за житло нардепів

Рада з бюджету витратила 3,2 мільйона гривень на компенсацію за житло нардепів
Читать на русском

Всього компенсацію за житло за травень отримали 134 депутати

Компенсацію за житло в травні повчили 134 депутати Верховної Ради на загальну суму 3,23 мільйона гривень. Про це повідомляє APnews з посиланням на дані, розміщені на сайті українського парламенту.

Так, компенсацію виплатили співголові депутатської групи "За майбутнє" Тарасу Батенко, нардепу від фракції "Слуга народу" Олександру Качурі та Максиму Бужанському, депутатам від "Європейської солідарності" Андрію Парубію та Софії Федині.

Суми, які виплатили народним обранцям за оренду житла, склали від 14 300 до 98 800 гривень.

Зазначено, що 14 340 гривень компенсації отримав тільки депутат від "Батьківщини" Володимир Кабаченко. Водночас, депутат від "Слуги народу" Анастасія Ляшенко отримала найбільшу суму компенсації - 98 800 гривень.

Крім того, позафракційний депутат Оксана Савчук та "слуга народу" Кирило Нестеренко отримали по 59 800 гривень, член депутатської групи "Довіра" Роберт Горват - 59 150 гривень, а депутати від "Слуги народу" Олег Воронько і Володимир Гевко - по 58 500 гривень.

Варто зазначити, що суми компенсація інших нардепів не опускалися нижче 40 000 гривень.

Як раніше повідомляв APnews, компенсацію за житло з бюджету отримали 52 народних депутати, з яких 25 депутатів є мільйонерами, а 19 з них представляють фракцію "Слуга народу"

Новини партнерів

У МОЗ назвали умови для перенесення та скасування ЗНО
"Слуги народу" порушили карантин і пообідали в дорогому ресторані в Дніпрі майже на 20 000 гривень. Фото