Рада усунула помилки у законі про олігархів, його підпише Стефанчук

Рада усунула помилки у законі про олігархів, його підпише Стефанчук
Читать на русском

Вести реєстр олігархів буде Рада національної безпеки та оборони (РНБО), як і наполягали в Офісі президента.

Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні відповідно до статті 131 Регламенту виправила у проголосованому законопроекті №5599 (закон про олігархах) всі помилки, протиріччя та неузгодженості. Тепер його може підписати спікер парламенту Руслан Стефанчук та президент України.

Про це APnews повідомляє із посиланням на засідання Верховної Ради, яке транслювалось на Youtube.

"За" два уточнення у законі проголосували 249 нардепів, ще за одне – 251. Рада уточнила визначення статусу олігарха. А вести реєстр олігархів буде Рада національної безпеки та оборони (РНБО), як і наполягали в Офісі президента.

Крім того, обов'язковим стане заслуховування усних пояснень особи, яку вносять до реєстру олігархів, на засіданні РНБО.

За заявою віцеспікера парламенту Олександра Корнієнка, законопроект №5599 був ухвалений як закон 23 вересня, коли Раду очолював Олександр Разумков, "а право підпису має чинний голова Верховної ради".

Верховна рада доручила голові парламенту Руслану Стефанчуку підписати законопроект №5599 (про олігархів) та передати його на підписання президенту. Рішення підтримали 252 народні депутати.

Раніше APnews повідомляв, посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг заявив, що українській владі треба посилити Антимонопольний комітет для протидії впливу великого бізнесу, а не створювати спеціальні закони про олігархів.

Новини партнерів

Міністр економіки Олексій Любченко пішов у відставку
У жовтні у київському крематорії спалили 2877 тіл, з них 627 людей померли від COVID-19