Рада тимчасово змінила вимоги до журналістів, які працюють у парламенті

Преса
Читать на русском

На період карантину представники ЗМІ зможуть працювати лише у прес-центрі.

На тлі поширення китайського коронавірусу журналістам дозволено працювати у Верховній Раді виключно в кулуарах третього поверху – у прес-центрі. Про це йдеться на сторінці парламенту у Facebook.

Варто зазначити, що у понеділок, 16 березня, у Раді відбудеться засідання Погоджувальної ради.

"У понеділок, 16 березня, об 11:00 розпочнеться засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України. Вхід працівників ЗМІ - за тимчасовими картками акредитації через 1-й під'їзд. Представники ЗМІ матимуть можливість працювати виключно в кулуарах третього поверху будівлі по вул. М. Грушевського, 5, прес-центр", - йдеться у повідомленні прес-служби парламенту.

Наголошується, що всім представникам ЗМІ потрібно буде додатково пред’явити постійну картку акредитації та паспорт перед тим як увійти до парламенту.

Прес-служба зазначає, що, у зв’язку з поширенням коронавірусу, у Раді тимчасово змінені правила акредитації журналістів, починаючи з 13 березня і до 3 квітня 2020 року.

Також повідомляється, що телеканали отримають по дві неіменні тимчасові картки – для журналіста та оператора. Натомість, інформаційним агентствам, радіо, друкованим та інтернет-виданням буде надано по одній.

Акредитаційні картки дозволено передавати колегам по редакції.

Як повідомляв APNews, Україна закриває кордон на два тижні через коронавірус.

Новини партнерів

У Швейцарії закрили парламент і школи через коронавірус: кількість хворих перевищила 2 тисячі
Через коронавірус у Сербії ввели надзвичайний стан