Під тиском масових протестів Рада прийняла відсрочку касових апаратів для ФОПів

Під тиском масових протестів Рада прийняла відсрочку касових апаратів для ФОПів
Читать на русском

Рада прийняла новий закон після масових мітингів підприємців.

Верховна Рада прийняла відсрочку касових апаратів для ФОПів. Законодавці підтримали відповідний законопроект №4439-д.

Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання Верховної Ради.

Відповідний законопроект відтерміновує до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для ФОП, які є платниками єдиного податку другої - четвертої груп.

Обсяг їх доходу протягом календарного року не має перевищувати граничного обсягу доходу, встановленого для першої групи платників єдиного податку, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Також документ визначає граничні обсяги доходів, неперевищення яких є однією з умов застосування суб’єктами спрощеної системи оподаткування відповідних груп платників єдиного податку, виходячи зі встановлених законом розмірів мінімальної заробітної плати.

Також документом:

  • Виключаються норми про компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми штрафних санкцій, застосованих до бізнесу.
  • Скасовуються і штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів у РРО (ПРРО).
  • До 1 січня 2022 року подовжується застосування понижених розмірів фінансових санкцій за порушення бізнесом окремих вимог закону щодо використання РРО (програмних реєстраторів розрахункових операцій) під час проведення розрахункових операцій.

Нагадаємо, що підприємці неодноразово виходили на акції протесту за відтермінування РРО та скасування карантину вихідного дня. Останнім "жестом тиску" на законодавців став мітинг 1 грудня, у якому взяли участь 60 000 людей.

Як повідомляв APnews, центр Києва "паралізували" затори через марш ФОПів до Офісу президента.

Новини партнерів

Рада дозволила татусям йти у декрет: хто на це має право
У метро Києва вперше з'явився вагон з вертикальними поручнями. Фото