Рада розблокувала підписання закону про доступ до мобільного зв'язку за паспортом

Рада розблокувала підписання закону про доступ до мобільного зв'язку за паспортом
Читать на русском

Сам проєкт регулює створення організації, яка має відповідати за якість зв'язку.

Верховна Рада розблокувала підписання законопроєкту №6055-П. Він передбачає створення регулятора, який відповідає за якість зв'язку та інтернету в Україні. Про це із посиланням на трансляцію засідання Ради повідомляє APnews.

Йдеться про законопроєкт "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку", який наприкінці минулого року ухвалили нардепи. Однак пізніше депутати фактично заблокували набуття чинності законом.

Сьогодні ж нардепи "провалили" підтримку проєкту постанови, яка мала скасувати рішення про прийняття законопроєкту. Щоправда, сам законопроєкт мав набути чинності з 1 січня і через блокування ця норма залишилася.

Тепер Рада внесла поправку і відтепер закон має набути чинності з дня, що настає після дня його опублікування. Відповідне рішення підтримали 239 нардепів.

Раніше APnews повідомляв, що Рада підвищила ліміт на посилки з-за кордону до 150 євро і заборонила міжнародне пересилання тютюну та алкоголю.

Новини партнерів

У Байдена проведуть два секретних брифінги через загрозу вторгнення РФ в Україну - CNN
Міноборони Чехії готове відправити своїх військових на допомогу Україні