Рада прийняла закон про дистанційну роботу: хто на неї має право

Рада прийняла закон про дистанційну роботу: хто на неї має право
Ексклюзив
Читать на русском

Рішення підтримали 311 народних депутатів.

3 листопада Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про дистанційну роботу. Редакція APnews розбирається, хто має на неї право і що зобов'язаний зробити роботодавець для забезпечення трудового процесу своїх підлеглих.

У законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення правового регулювання дистанційної роботи» містяться поняття надомної і дистанційної роботи. Що це таке та з чим його їдять?

Надомна робота: поняття, права та обов'язки


Надомна робота - це така форма організації праці, коли оплачувана робота виконується працівником за місцем його проживання або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях, що характеризуються наявністю закріпленої зони, технічних засобів (основних виробничих і невиробничих фондів, інструменту, приладів, інвентарю) або їх сукупності.

Працівники, які займаються надомною роботою, мають право:

  • на зміну робочого місця при узгодженні цього питання з керівництвом;
  • на ту ж оплату і той же графік, що і при ненадомній роботі;
  • забезпечення засобами виробництва, матеріалами та інструментами, необхідними для виконання роботи. Покладається на власника або уповноважений ним орган.

Дистанційна робота: поняття, права та обов'язки

Дистанційна робота - це така форма організації трудових відносин між працівником і роботодавцем, коли робота виконується працівником поза приміщеннями роботодавця у будь-якому місці за його вибором і з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

При дистанційній роботі працівники мають право:

  • обирати власне робоче місце і персонально відповідати за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на ньому;
  • розподіляти робочий час на свій розсуд, якщо інше не передбачається трудовим договором;

Питання забезпечення матеріальною частиною працівника визначається контрактом. У разі відсутності даного пункту в контракті забезпечення засобами роботи співробітника покладається на роботодавця.

Хто має право на дистанційну роботу?

Право на дистанційну роботу мають особи, які:

  • піддаються дискримінації на звичайному місці роботи;
  • мають дитину у віці до 3 років, або здійснюють догляд за дитиною відповідно до медичного висновку до досягнення нею шестирічного віку. Примітка: догляд за дитиною має бути сумісним з виконуваною діяльністю, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган повинні мати для цього ресурси та кошти.

Крім того, законопроектом передбачена можливість переходу на дистанційну роботу за згодою начальства в разі загрози поширення епідемії, пандемії, на час загрози військового, техногенного, природного або іншого характеру.

Раніше APnews повідомляв, Кабмін підняв виплати лікарям: скільки вони отримуватимуть.

Британець поставив на перемогу Трампа 5000000 доларів
Чому Європа потерпає від атак терористів і чи варто Україні продовжувати свій "європейський" курс

Новини партнерів