Рада представить кандидатуру міністра енергетики найближчим часом, - Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль
Читать на русском

Раніше Зеленський відкликав кандидатуру Ольги Буславець на посаду міністра енергетики.

У Верховній Раді найближчим часом планують представити та затвердити міністра енергетики. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

“Сподіваюсь, що найближчим часом, у нас є хороші, сильні кандидатури на міністра, ми представим їх в Верховній Раді і буде змога затвердити міністра для того, щоби процес рухався ще більш інтенсивно і більш чітко ми підтримали енергетичну галузь”, - сказав Денис Шмигаль.

Він також додав, що труднощі з пошуком міністра виникають через те, що вони шукають людину, яка була б професіоналом, а таку людину знайти дуже важко.

“Енергетика - це дійсно величезна галузь. До півмільйона людей працює напряму в енергетичних підприємствах, плюс в супутніх галузях. І це декілька напрямків - це вугілля, це теплогенерація, атомна енергетика, це відновлювальні джерела енергії. Тобто, це має бути надзвичайно професійна людина, яка має досвід в кожній з цих галузей, а кожна з них непроста”, — зазначив Денис Шмигаль.

Як повідомляв APnews раніше, збитки енергетиків цього року перевищать 30 млрд грн. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

Новини партнерів

Комітет ВР затвердив проект змін до Держбюджету на 2020 рік, - Гончаренко
Рятувальники продовжують гасити пожежі у Чорнобилі - ДСНС