Рада посилила покарання для педофілів

Рада посилила покарання для педофілів
Читать на русском

Тепер за особливо тяжкі злочини проти дітей педофілів будуть саджати на строк від 5 до 8 років.

18 лютого Верховна Рада України посилила покарання за вчинення злочинів сексуального характеру проти дітей. Про це повідомляє APnews.

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» №3055 у другому читанні підтримали 322 нардепа.

«Ухвалення запропонованих змін сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації та насильства, дозволить Україні виконати свої міжнародно-правові зобов'язання за Ланцаротською конвенцією", - йдеться в пояснювальній записці закону.

Прийнятий нормативно-правовий акт передбачає посилення покарання для близьких родичів або опікунів жертви, а також особам, що запропонували дітям винагороду за секс або вчинили розпусні дії, що спричинили безплідність або інші тяжкі наслідки.

За згадані злочини передбачається термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше APnews повідомляв, на Львівщині батько згвалтував 5-річну доньку: суд виніс суворий вердикт.

Новини партнерів

"Напівміри з барського столу". Євробляхери загрожують владі "радикальними протестами"
"Шахтар" почав продаж квитків на матч Ліги Європи проти "Маккабі"