Рада обрала дату для проведення місцевих виборів

Рада обрала дату для проведення місцевих виборів
Читать на русском

За проект постанови №3809 проголосували 326 народних депутатів

Верховна Рада України у середу, 15 липня, призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання парламенту.

За проект постанови №3809 проголосували 326 народних депутатів.

"Призначити чергові вибори депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї постанови) та Київського міського голови на неділю 25 жовтня 2020 року", - йдеться в тексті документа.

Також Рада прийняла рішення знову не проводити вибори в Донецьку обласну раду. Пункт 3 постанови визначає, що вибори депутатів Донецької і Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст Донецької та Луганської областей.

Як повідомляв APnews раніше, віце-прем'єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що місцеві вибори на території тимчасово окупованих окремих районів Донецької та Луганської областей будуть проводити за спеціальним законом.

Новини партнерів

Патрульна поліція склала «заряджений на безпеку» музичний плейлист
Україна посіла друге місце за кількістю нових випадків COVID-19 в Європі: більше тільки в РФ