Рада не буде переголосовувати закон про олігархів, - Веніславський

Рада не буде переголосовувати закон про олігархів, - Веніславський
Читать на русском

23 вересня в парламенті відбулося голосування за закон про деолігархізацію. Згодом його критики заявили, що він має колізію: в нормативно-правовому акті враховано одночасно три (396,398,406) правки, які суперечать одна одній.

Верховна Рада не буде переголосовувати закон про олігархів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави робочої групи з даного законопроекту Федіра Веніславського.

"Нас ввели в оману працівники апарату ВР. Ми детально проаналізували вчорашнє голосування і прийшли до висновку, що все добре. Були проголосовані лише пропозиції комітету. Жодна інша правка на голосування не ставилася, а отже, відповідно до регламенту, не може вважатися прийнятою, тобто ніяких взаємовиключних правок проголосовано не було ", - сказав він.

Що цьому передувало?

23 вересня в парламенті відбулося голосування за закон про деолігархізацію. Його підтримали 279 нардепів. Згодом критики закону заявили, що він має колізію: в нормативно-правовому акті враховано одночасно три (396,398,406) правки, які суперечать одна одній.

Раніше APnews повідомляв, Рада прийняла закон про олігархів у другому читанні.

Новини партнерів

МОЗ готує список професій, для яких вакцинація від COVID-19 буде обов'язковою
Таліби в Афганістані відновлять страти і відрубування кінцівок "для безпеки"