Рада може зупинити другий етап медреформи Супрун

Другий етап медичної реформи
Читать на русском

Другий етап медичної реформи повинен стартувати 1 квітня

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування має намір розглянути скасування другого етапу медичної реформи, яку ініціювала колишня виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Відповідний документ опублікувало видання LB.ua

Відзначається, що на засідання комітету запросили главу МОЗ Іллю Ємця.

Так, до порядку денного засідання комітету Ради внесений законопроект про скасування закону про державні медичні гарантії №3130 і проект постанови про невідкладні заходи щодо "запобігання знищення системи охорони здоров'я" №3140.

Згідно з постановою, пропонується визнати медреформу незадовільною і на підставі цього скасувати впровадження другого етапу, який повинен був стартувати 1 квітня. В рамках другого етапу реформи всі види медичних послуг повинна оплачувати Національна служба здоров'я України, а пацієнт зможе вільно вибирати лікаря і закладу, в якому він отримував би необхідну послугу.

Варто відзначити, що медреформа стартувала у квітні 2018 року і на сьогоднішній день торкнулася первинної медичної допомоги.

Рада може зупинити другий етап медреформи Супрун

Новини партнерів

Співробітник NASA заразився китайським коронавірусом
В Києві за лютий прийдуть 25% знижки на опалення та гарячу воду