Рада громадського контролю при ДБР - профанація, як і п'ять питань Зеленського - Савченко

Рада громадського контролю при ДБР - профанація, як і п'ять питань Зеленського - Савченко
Читать на русском

Надія Савченко заявила, що подати документи на конкурс до Ради громадського контролю при ДБР неможливо.

Кандидати в Раду громадського контролю при Державному бюро розслідувань не можуть подати документи, тому що їх нікуди подавати. Про це повідомляє APnews з посиланням на відеозвернення колишнього народного депутата Надії Савченко.

"Як же бісить ситуація, коли президент виступає та розповідає про боротьбу з корупцією, про те, які у нас хороші органи, що з корупцією ми будемо не боротися, а її переможемо. І що виходить? Коли ви приходите в антикорупційні органи, наприклад в ДБР, де простий українець побачить прекрасний ремонт, турнікети та поліцію, яка їх охороняє, щоб ви часом не потрапили до тих слідчим, які так борються з корупцією, ви побачите закриті вікна пропускного бюро, ви не отримаєте відповідь, ви не зможете додзвонитися ні по одному з номерів телефону. Все, що вам запропонують, так це кинути документи в ящик", - розповіла політик.

При цьому вона нагадала, що зараз проходить конкурс до Ради громадського контролю при ДБР, але подати документи неможливо.

"Зараз проходить конкурс й люди мають право подати заявку, щоб увійти в контрольний орган над ДБР - до Ради громадського контролю. Ви думаєте, що зможете подати документи? Вам розкажуть, що у нас країна діджіталізації та порадять надіслати документи електронною поштою, яка зависне. Потім кажуть привезти паперовий дублікат. Ви його привозите, але його немає кому прийняти", - заявила Савченко.

За її словами, у чиновників, які ховаються за товстими гратами від українців, ремонт краще, ніж в дитячих садках, а доступності нуль.

"Я вирішила подати документи до Ради громадського контролю при ДБР, хоча правильно було б сказати, що над ДБР, але у нас при ДБР, що означає, що нічого українське суспільство контролювати не буде. Це чергова профанація, яку придумала українська влада, щоб розповісти українцям, що наше слово чогось варте. Це така ж профанація, як і п'ять питань Зеленського, які вам поставлять, щоб ви щось вирішували. Подивіться, що ви вирішуєте? Це ось ці паркани, дорогі ремонти, яких у нас немає ніде, навіть в дитячих садах, але при цьому доступу до них теж нуль ", - підсумувала екс-депутат.

Як раніше повідомляв APnews, громадська організація "Рада громадського контролю" вимагає забезпечити виконання вимог законодавства щодо прозорого і відкритого конкурсного відбору щодо формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань від президента України Володимира Зеленського, комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та ДБР.

Новини партнерів

Спагетіфікація. Астрономи зняли процес "пожирання" зірки чорною дірою
У Грузії озброєний чоловік захопив банк із заручниками: онлайн-трансляція