Рада громадського контролю при БЕБ приховує відеозаписи своїх засідань - адвокат

Рада громадського контролю при БЕБ приховує відеозаписи своїх засідань - адвокат
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

У кожному з протоколів засідань Ради зазначено, що відеозапис проводився. Але в публічному просторі їх чомусь немає.

Рада громадського контролю при БЕБ приховує відеозаписи своїх засідань. Хоча за протоколами відеофіксація має вестись, і нібито й велася.

Так от 2 грудня Рада громадського контролю при БЕБ «підбивала підсумки» перших конкурсів, а один з її членів скаржився на зловживання кандидатів, які подають документи на багато посад. Тоді ж заявлялося, що члени конкурсних комісій від БЕБ нібито не підтримали пропозицію членів комісій від Ради проводити відеофіксацію співбесід із кандидатами.

Але адвокат Олег Шрам упевнений, що ця інформація не відповідає дійсності.

Він зазначив, що на даний момент на сайті БЕБ опубліковано 5 протоколів засідання Ради, які відбулися 21.09.21, 12.10.21, 04.11.21, 02.12.21, 20.01.22.

І в кожному з протоколів цих засідань Ради зазначено, що проводився відеозапис. Але у публічному просторі їх, чомусь, немає.

"Де ж усі ці відеозаписи, чому вони до сьогодні не оприлюднені? Чому ця Рада, обов'язок якої забезпечувати прозорість та відкритість діяльності Бюро, сама веде свою діяльність не публічно, закрито? Чому не проводяться онлайн трансляції засідань Ради?", - сказав Олег Шрам.

На його думку, це може означати, що Рада громадського контролю насправді штучно контролює БЕБ, при цьому не будучи зацікавленою у прозорості роботи останнього.

Чи не є це додатковим підтвердження того, що члени Ради лише виконують роль «фігового листа» для директора БЕБ, для чого і були обрані шляхом «накрутки» голосів, і, як наслідок, самі не зацікавлені в публічності та прозорості конкурсних процедур і своїй діяльності?", - додав він.

Раніше APnews писав, щоБЕБ вирішило працювати з даними, якими не можна користуватися без рішення суду.

Новини партнерів

Помер відомий український боксер Володимир Вірчис
Шмигаль: Україна домовилася з Угорщиною про постачання газу