Рада буде проводити ґендерний аудит та перевіряти на ґендерну чутливість щороку

Рада буде проводити ґендерний аудит та перевіряти на ґендерну чутливість щороку
Читать на русском

Нещодавно апарат підписав меморандум про взаєморозуміння зі структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок

У Верховній Раді прийняли рішення щороку проводити ґендерний аудит та аналізувати, чи мають жінки та чоловіки в парламенті однакові права. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу парламенту.

"У березні 2020 року було підписано розпорядження про проведення ґендерного аудиту та затверджено відповідні методичні рекомендації. Системний аудит буде проводитися на початку кожного року, щоб проаналізувати, чи жінки й чоловіки в парламенті мають однакові права, а також для підвищення рівня обізнаності працівників з питань інтеграції ґендерних принципів у роботу апарату. Крім того, на ґендерну чутливість будуть перевірятися організаційно-розпорядчі документи", - йдеться у повідомленні.

Також керівник апарату Ради В’ячеслав Штучний також повідомив, що нещодавно апарат підписав меморандум про взаєморозуміння зі структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Нагадаємо, що Олександра Клітіна заявила, що йде в політику. І однією з головних ідей своєї партії жінка назвала "боротьбу з сексизмом". З цією соціальною проблемою Клітіна вже тривалий час "бореться" в соцмережах, піднімає питання некоректного ставлення до жінок в політиці і не тільки. Редакція APnews вирішила поцікавитися у експертів, а що таке взагалі "сексизм", якими методами з ним потрібно "боротися" і чи на вірному шляху Олександра Клітіна.

Новини партнерів

Верещук: "Плівки Деркача" підривають основи національної безпеки
Піваріча дискваліфікували на 2 матчі за видалення в матчі з "Шахтарем"