"Рабство медикам і смерть пацієнтам": Супрун відреагувала на скасування другого етапу медреформи

"Рабство медикам і смерть пацієнтам": Супрун відреагувала на скасування другого етапу медреформи
Читать на русском

Екс-глава МОЗ звинуватила президента України Володимира Зеленського, главу комітету Ради з питань здоров'я нації Михайла Радуцького і нинішнього міністра охорони здоров'я Максима Степанова в захисті особистих інтересів

Колишня глава Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що намір влади призупинити другий етап її медичної реформи - "боягузливий крок в минуле". Про це повідомляє APnews з посиланням на пост Супрун у Facebook.

"Справжня трансформація системи охорони здоров'я не може бути втілена, коли влада прагне виключно подобатися. Не можна трансформувати рівень медичної допомоги в лікарнях і поліклініках, коли ти дивишся на медиків як на електорат / потенційний ризик для місцевих виборів восени", - йдеться в повідомленні.

Екс-глава МОЗ звинуватила президента України Володимира Зеленського, главу комітету Ради з питань здоров'я нації Михайла Радуцького і нинішнього міністра охорони здоров'я Максима Степанова в захисті особистих інтересів.

"Сьогодні і Зеленський, і Радуцький, і Максим Степанов захищають виключно власні політичні інтереси і статус-кво давно діють в регіонах медичних еліт і фармацевтичної мафії. Якщо багато слухати маячню Глузмана про ЦРУ і" світову змову ", то можна навіть не відчути, як перетвориш всю країну в дурдом. Якщо вважати голосом "бідних лікарів" мільйонера і переховувачі вбивць Тодурова, то можна навіть не відчути, як все осудні лікарі підуть. Якщо для протидії пандемії залучати "експертизу" інфекціоніста-расиста Голубовську, то можна за три місяці до цих пір не зуміти тестувати людей на COVID-19 в достатніх масштабах і не забезпечити медиків елементарними засобами захисту. Медикам - зрівнялівку і рабство, пацієнтам - страх, страждання і смерть, Зеленському та ко - закордонні клініки і високі рейтинги. Українцям час дорослішати, вимикати телевізор і розуміти наслідки власних рішень", - додала Супрун.

Як повідомляв APnews раніше, Шмигаль не виключає, що карантин продовжать після 22 травня.

Новини партнерів

У Зеленського відзвітували, скільки грошей зі спецфонду для боротьби з коронавірусом витратили та на що саме
Кабмін дозволив проводити певні планові операції на карантині: список