Рабінович: Більше половини успіху ОПЗЖ на цих виборах - заслуга Віктора Медведчука

Рабінович: Більше половини успіху ОПЗЖ на цих виборах - заслуга Віктора Медведчука
Читать на русском

Виграш на виборах ОПЗЖ обумовлений правильною і послідовною позицією з багатьох економічних і політичних питань, що хвилюють українців, - Рабінович

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович в інтерв'ю виданню "Журналіст" озвучив хід виборчої кампанії, остаточну оцінку якої вдасться сформулювати лише до кінця місяця.

"Поки можу сказати про головне: наша партія ОПЗЖ виграла вибори... Ситуація на політичній карті країни змінилася докорінно - саме на користь ОПЗЖ. У нашому активі - фактичний виграш в шести областях, фракції в облрадах і міськрадах багатьох регіонів", - зазначив нардеп.

На думку політика, виграш на місцевих виборах партії "Опозиційна платформа - За життя" обумовлений правильною і послідовною позицією ОПЗЖ за багатьма економічними і політичними питаннями.

"Всі рішення, що хвилюють людей сьогодні, приймаються стратегічною радою партії, в який входять: керівник ради Медведчук, я, Бойко і Льовочкін. Люди втомилися від брехні, від "креативних гіперлупів", люди хочуть прагматизму, спокою і стабільності", - констатував нардеп.

"Більш ніж половина успіху ОПЗЖ на цих виборах - заслуга Віктора Медведчука, тому що його зустрічі з керівниками Росії, в першу чергу, по воістину героїчній спробі добути коронавірусну вакцину знайшли розуміння і схвалення у людей. Ми намагалися підіймати гарячі економічні питання, домагалися можливості зниження ціни на газ. Судячи з фокус-групами, дуже вплинули на виборців події з відзначення 9 травня, конкретно - виявлену повагу до пам'яті героїв Великої Вітчизняної війни - це підтримали 75% громадян країни..." - резюмував Вадим Рабинович.

Нагадаємо, що місцеві вибори показали провідну політичну силу в Україні, якій стала партія "Опозиційна платформа - За життя". Таку думку висловив народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"ОПЗЖ по всій країні впевнено витісняє з лідируючих позицій партію Зеленського "Слуга народу" і стає тією політсилою, яка об'єднує більшість українців і захищає їх інтереси", - заявив політик.

Парламентар також підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" на місцевих виборах перемогла в шести регіонах, в той час, як "Європейська солідарність" - в п'яти областях, а партія так званого монобольшості "Слуга народу" - всього в чотирьох. І це з тим урахуванням, звернув увагу Медведчук, що в 2019 році на дострокових парламентських виборах партія Зеленського здобула перемогу в 22 областях країни.

Новини партнерів

Жорсткий карантин на Різдво загрожує поганими наслідками, - ВООЗ
На Уманщині легковик затисло між двома “фурами” - загинула жінка та 5-річна дитина