Кандидати у міністри вже подали електронні декларації про доходи

Денис Шмигаль
Читать на русском

На сайті НАПК з'являються декларації кандидатів на посади міністрів

Кандидати на ключові пости оприлюднили свої декларації. Відповідна інформація оприлюднена на сайті НАПК.

Так, Марина Лазебна, Олег Немчінов, Денис Малюська та Андрій Таран подали електронні декларації про майно і доходи за 2019 рік, як кандидати на посади міністрів в новому уряді.

Зокрема, Лазебная подала декларацію як кандидат на посаду міністра соціальної політики, Немчинов - міністра Кабінету міністрів, Малюська - міністра юстиції, а Таран - міністра оборони. При цьому Михайло Федоров також подав електронну декларацію кандидат на посаду віце-прем'єр-міністра - міністра цифровий трансформації України.

Крім того, Сергій Бесараба подав декларацію в якості кандидата на пост глави Міністерства у справах ветеранів, Олексій Чернишов - Міністерство розвитку громад і територій, Ілля Ємець - Міністерство охорони здоров'я та Ігор Уманського - Міністерство фінансів.

При цьому Олег Коростельов подав декларацію кандидата на посаду віце-прем'єр-міністра з питань оборонної промисловості України, а Вадим Гутцайт - на посаду міністра молоді і спорту, Олексій Резніков - міністра з питань окупованих територій.

Також декларацію кандидата подав чинний міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Як раніше повідомляв APnews, Олег Коростельов, Роман Жуковський і Тимофій Милованов відмовилися від запропонованих їм посад у Кабінеті Міністрів.

Новини партнерів

У Києві евакуювали Центральний вокзал через дзвінок про замінування
Правоохоронний комітет Ради підтримав звільнення генпрокурора Рябошапки