П'яний співробітник БЕБ влаштував ДТП, в якому постраждала дитина

П'яний співробітник БЕБ влаштував ДТП, в якому постраждала дитина
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Віталій Ясинський пройшов "конкурс" на посаду гласного штатного співробітника

Співробітник Бюро економічної безпеки Ясинський Віталій 29 грудня 2021 року потрапив в аварію. Внаслідок ДТП постраждала дитина.

Він, як повідомляють ЗМІ, перебував за кермом у нетверезому стані.

За інформацією на сайті БЕБ Ясинський пройшов "конкурс" на посаду гласного штатного співробітника – старшого інспектора з особливих доручень.

У коментарях повідомляють, що директор БЕБ поклав на Ясинського виконання обов'язків начальника управління внутрішньої безпеки Бюро.

"Відмінний кадровий "відбір" організував В. Мельник під прикриттям "ручної" Ради громадського контролю. І, здається, це далеко не останні подібні новини", - зазначив Олег Шрам.

При цьому він нагадав бізнесу про тезу, яку озвучував ще в листопаді.

"Через якийсь час ви, ваші асоціації та об'єднання почнуть скаржитися, що знову нічого не змінилося в нашій державі, а БЕБ - це та сама податкова міліція, якщо не гірша. І ви будете абсолютно праві. І Ви самі цього заслужили! Тому що попри все, що відбувається з формуванням БЕБ, попри всі зальоти директора БЕБ та його "нових" підлеглих, продовжуєте вперто мовчати та спостерігати", - підсумував адвокат.

Як повідомляв APnews, Рада громадського контролю при БЕБ приховує відеозаписи своїх засідань. Хоча за протоколами відеофіксація має вестися, і нібито велася.

Новини партнерів

У МВС розповіли про стан тих, хто вижив у бійні на Південмаші в Дніпрі
Зеленський відреагував на заклик мільярдера Бренсона захистити Україну від агресії РФ