Путін розкритикував слова Зеленського про звільнення Освенцима українцями

Володимир Зеленський і Володимир Путін
Читать на русском

Президент РФ заявив, що слова Зеленського є "плювком" для тих, хто воював із нацизмом.

Президент Росії Володимир Путін назвав заяву президента України Володимира Зеленського про роль українців у визволенні концтабору Освенцим "нісенітницею, обумовленою поточною політичною кон'юнктурою". Про це Путін заявив в інтерв'ю ТАСС.

"Ми ж розуміємо, що це нісенітниця. Ми розуміємо, що все це - кон'юнктура сьогоднішнього дня.

Я знаю, що відбувається в серцях у людей, які воювали з нацизмом зі зброєю в руках. Для них це плювок", - наголосив Путін.

На його думку, люди в Україні "бояться розкрити рота" у відповідь на такі заяви, "тому що відразу переслідування почнеться".

Глава РФ переконаний, що Володимир Зеленський дозволяє собі такі висловлювання, тому що йому "хочеться бути таким благообразним для чинного сьогодні керівництва Польщі, яке здійснює, на мій погляд, дуже велику помилку".

Російський президент сказав, що спокійно ставиться до того, що влада Польщі не покликали його на заходи в пам'ять про звільнення Освенцима.

Як повідомляв APNews, президент Володимир Зеленський заявив, що глава РФ Володимир Путін не затримається більше на посаді, оскільки тоталітарні режими "закінчують однаково".

Новини партнерів

Через еротичні танці під пісню "Смажений кабанчик" в Херсонській ОДА звільнили трьох чиновників
Відновлений на посаді після люстрації прокурор Києва почав роботу