Путін назвав затримання "вагнерівців" у Білорусі спільною операцією України та США

Путін назвав затримання "вагнерівців" у Білорусі спільною операцією України та США
Читать на русском

Путін заявив, що вони повинні були виїхати в будь-яку країну - Латинську Америку, на Близький Схід для легальної роботи

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що бойовиків приватної військової компанії "Вагнера" у Білорусі затримали в рамках спільної операції українських і американських спецслужб. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Путіна на прес-конференції.

"Це акція спецслужб. Людей у темну використовували, щоб перемістити на територію Білорусі. Поставивши перед ними абсолютно легальні цілі", - сказав він.

Путін заявив, що вони повинні були виїхати в будь-яку країну - Латинську Америку, на Близький Схід для легальної роботи.

"Насправді їх затягли на територію Білорусі та представили в якості можливої "ударної сили" для розгойдування ситуації у ході передвиборної кампанії. Що абсолютно не відповідало дійсності", - додав президент Росії.

Крім того, Путін переконаний, що прикордонники Росії не випускали "вагнеровців".

"Наші-то прикордонники їх не випускали, до речі кажучи. Вони ж не могли в'їхати. Операція це українських спецслужб спільно з американськими", - впевнений президент Росії.

Як повідомляв APnews раніше, президент України прокоментував "злив" інформації щодо спецоперації по затриманню бойовиків “Вагнера”.

Новини партнерів

Лєднєва і Цітаішвілі відправили грати за молодіжку замість основної збірної України
У Київській області оголосили штормове попередження