Путін назвав транзит газу через Україну "не екологічним", а саму ГТС "старенькою"

Путін назвав транзит газу через Україну "не екологічним", а саму ГТС "старенькою"
Читать на русском

Як заявив Путін, який переживає за екологію, від поставок газу дном Балтійського моря викидів у кілька разів менше, ніж від транзиту через Україну.

Президент Росії Володимир Путін пояснив, чому проти поставок газу в Європу через газотранспортну систему України. На його думку, вона застаріла і погано впливає на екологію, а ось газопровід "Північний потік-2" набагато екологічніше, оскільки новий.

Про це він заявив на Валдайському форумі в Сочі, пише APnews.

Як розповів Путін, українська ГТС "старенька" і екологи давно повинні були виступити за те, щоб її закрити. Глава РФ впевнений, що від поставок газу по дну Балтійського моря викидів в рази менше, ніж від транзиту через Україну.

"Газопровід "Північний потік-2" - це сучасні технології... Рух газу по дну Балтійського моря взагалі без викидів відбувається... В 5,6 разів викидів менше, ніж при транзиті через ГТС України. Ну тому, що старенька вже. екологи повинні були б сказати, що її потрібно закрити, а вони вимагають збільшити обсяги", - сказав президент Росії.

Раніше APnews повідомляв, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія збільшить транзит газу через Україну якщо "Київ запропонує конкурентні умови".

Новини партнерів

В Україні створять комісію з важких випадків COVID-19 у вакцинованих
У режисера "Єралашу" знайшли дитяче порно