Пугачова і Кіркоров, який виступав у анексованому Криму, можуть приїхати до Києва з концертами

Пугачова і Кіркоров, який виступав у анексованому Криму, можуть приїхати до Києва з концертами
Ексклюзив
Читать на русском

Кіркоров неодноразово виступав з концертами в анексованому Криму. Останній раз він був там влітку в 2019 році в рамках туру

Російських артистів Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова немає в списках осіб, яким заборонений в'їзд в Україну. Про це APnews повідомили в СБУ у відповідь на офіційний запит редакції.

“Станом на 18 вересня (дата запиту) рішення про заборону в’їзду в Україну запитуваним громадянам РФ СБУ не приймалось”, - повідомили нам.

Цікаво й те, що Кіркоров неодноразово виступав з концертами в анексованому Криму. Останній раз він був там влітку у 2019 році в рамках туру. Про це він розповідав у своєму блозі в Instagram.

«Продовжуємо Літній Тур 2019, а точніше, закінчуємо його, і проводжаємо залишки літа разом в Криму!» - написав він, опублікувавши фото на тлі Керчі.

Алла Пугачова на півострові з концертами не була з 2014 року. Принаймні, не була там помічена офіційно. Але Крим відвідував її чоловік Максим Галкін. Зокрема, на святкуванні Дня Росії ще у 2014 році, одразу після анексії. Тоді він пояснив, що дружини немає поруч, бо вона якраз відпочивала з їхніми дітьми Гаррі та Лізою в Ізраїлі.

Свою позицію з того, що трапилося навесні 2014 року, Пугачова жодного разу не висловлювала, а своїй подрузі Лаймі Вайкуле, яка розкритикувала анексію та категорично відмовилась їхати у Крим, порадила краще мовчати, ніж говорити. Відповідне жартівливе відео вони зняли одразу після скандалу.

Відзначимо, що зірки вже давно не відвідували Україну з концертами. Останній раз Кіркоров радував своїх українських шанувальників у 2013 році, а от Пугачова в 2006 та 2009 роках.

Пугачова і Кіркоров, який виступав у анексованому Криму, можуть приїхати до Києва з концертами

Нагадаємо, нещодавно російського репера Басту також виключили з переліку осіб, яким заборонено в'їзд в Україну.

Зеленський підписав указ про запровадження нового свята в Україні
У роботі Telegram знову стався масштабний збій

Новини партнерів