ПЦУ відновлює богослужіння в храмах: правила відвідування церков

ПЦУ відновлює богослужіння в храмах: правила відвідування церков
Читать на русском

Віруючим треба буде дотримуватися заходів безпеки: дозволяється проведення богослужінь за участю не більше однієї людини на 10 квадратних метрів

Православна церква України поступово відновлює спільні богослужіння за участю мирян з дотриманням певних заходів безпеки, починаючи з п'ятниці, 22 травня. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ПЦУ.

"Весь час карантинних заходів Православна церква України дотримувалася обмежень, розділяючи цей тягар з усім українським суспільством... У зв'язку з поступовим зняттям урядом обмежень карантину Православна церква України з 22 травня поступово відновлює спільні богослужіння за участю мирян з дотриманням певних заходів безпеки в регіонах, у яких простежується поліпшення епідеміологічної ситуації", - йдеться в повідомленні.

Водночас в ПЦУ зазначили, що віруючим треба буде дотримуватися заходів безпеки: дозволяється проведення богослужінь за участю не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі храму.

Перед тим, як піти на богослужіння, потрібно виміряти температуру. У разі поганого самопочуття або при наявності ознак респіраторних захворювань слід залишитися вдома. У разі хорошого самопочуття у храм заходити можна тільки в масках. В храмі обов'язково мають бути дезінфікуючі засоби, розташовані відразу при вході. Необхідно регулярно дезінфікувати храм і поверхні, хоча для шанування ікон досі досить поклону.

"Онлайн-трансляції богослужінь також триватимуть у нас на сторінках. Тому ви зможете також долучатися до богослужінь дистанційно, поки наша країна остаточно не вийде з карантину", - додали в ПЦУ.

Як повідомляв APnews раніше, патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що, кажучи про одностатеві шлюби, як гріх, через який Бог наслав на людство коронавірус, він говорив про всі гріхи людей.

Новини партнерів

У Пакистані розбився пасажирський літак: на борту було 107 пасажирів
Айвазовський, Рєпін, Левітан: через які картини Петра Порошенка викликали на допит в ДБР