ПЦУ відновлює богослужіння в храмах: правила відвідування церков

ПЦУ відновлює богослужіння в храмах: правила відвідування церков
Читать на русском

Віруючим треба буде дотримуватися заходів безпеки: дозволяється проведення богослужінь за участю не більше однієї людини на 10 квадратних метрів

Православна церква України поступово відновлює спільні богослужіння за участю мирян з дотриманням певних заходів безпеки, починаючи з п'ятниці, 22 травня. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ПЦУ.

"Весь час карантинних заходів Православна церква України дотримувалася обмежень, розділяючи цей тягар з усім українським суспільством... У зв'язку з поступовим зняттям урядом обмежень карантину Православна церква України з 22 травня поступово відновлює спільні богослужіння за участю мирян з дотриманням певних заходів безпеки в регіонах, у яких простежується поліпшення епідеміологічної ситуації", - йдеться в повідомленні.

Водночас в ПЦУ зазначили, що віруючим треба буде дотримуватися заходів безпеки: дозволяється проведення богослужінь за участю не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі храму.

Перед тим, як піти на богослужіння, потрібно виміряти температуру. У разі поганого самопочуття або при наявності ознак респіраторних захворювань слід залишитися вдома. У разі хорошого самопочуття у храм заходити можна тільки в масках. В храмі обов'язково мають бути дезінфікуючі засоби, розташовані відразу при вході. Необхідно регулярно дезінфікувати храм і поверхні, хоча для шанування ікон досі досить поклону.

"Онлайн-трансляції богослужінь також триватимуть у нас на сторінках. Тому ви зможете також долучатися до богослужінь дистанційно, поки наша країна остаточно не вийде з карантину", - додали в ПЦУ.

Як повідомляв APnews раніше, патріарх Православної церкви України Філарет заявив, що, кажучи про одностатеві шлюби, як гріх, через який Бог наслав на людство коронавірус, він говорив про всі гріхи людей.

У Пакистані розбився пасажирський літак: на борту було 107 пасажирів
Айвазовський, Рєпін, Левітан: через які картини Петра Порошенка викликали на допит в ДБР

Новини партнерів