Психічно хворий киянин не зміг пояснити поліцейським, чому він фотографував об'єкти критичної інфраструктури (Фото)

Психічно хворий киянин не зміг пояснити поліцейським, чому він фотографував об'єкти критичної інфраструктури (Фото)
Читать на русском

У телефоні затриманого виявили велику кількість фото та відео об'єктів, заборонених до фотографування у час війни.

4 серпня, у місті Сколе на Львівщині працівники поліції охорони затримали 20-річного киянина, який здійснював фото- та відеофіксацію об’єктів критичної інфраструктури. Він не зміг пояснити поліцейським для чого фотографує стратегічні об'єкти, проте за якийсь час з'ясувалося, що хлопець страждає на психічні розлади.

У поліції охорони Львівщини розповіли, що невідомий чоловік фотографував та знімав на відео об’єкти критичної інфраструктури міста та області. Побачивши правоохоронців, чоловік почав ховати мобільний телефон та оглядався, помітно нервував, тож поліцейські охорони вирішили його перевірити.

Затриманим виявився 20-річний житель Києва. Під час перевірки у його смартфоні виявили велику кількість фото- та відеоматеріалів з об’єктів критичної інфраструктури.

В управлінні поліції охорони Львівщини уточнили, що підозрілого киянина затримали у Сколе. Свої дії щодо фотографування критичної інфраструктури він пояснити не зміг. Працівники поліції охорони доправили підозрілого чоловіка у відділ поліції.

Новини партнерів

Папа Римський зустрівся з митрополитом російської православної церкви
У ЄС показали, які країни у червні прийняли найбільше українців, що рятуються від війни