Проведення Сорочинського ярмарку на Полтавщині під загрозою: його можуть скасувати через COVID-19

Проведення Сорочинського ярмарку на Полтавщині під загрозою: його можуть скасувати через COVID-19
Читать на русском

Місцева влада вважає, що проведення ярмарку несе велику загрозу здоров’ю жителів Полтавщини

Проведення Сорочинського ярмарку опинилося під загрозою скасування - місцева влада вважає, що він може становити загрозу здоров'ю жителів Полтавщини.

Таку думку висловив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін, повідомляє APnews.

На його думку, ярмарок може сприяти ввезенню коронавірусної хвороби на Полтавщину з інших регіонів.

«Не можу сказати — буде ярмарок чи ні. Щотижня проводимо засідання регіональної комісії ТЕБ і НС, на який ухвалюємо рішення щодо ситуації з коронавірусом. Моє особисте бачення — проведення заходу несе велику загрозу здоров’ю жителів регіону», — зазначив він.

Лунін наголосив, що на Полтавщині немає внутрішньообласного розповсюдження інфекції, а на ярмарок приїдуть люди з інших регіонів, тож є певні ризики.

«Переважно протягом цього місяця коронавірус нам завозили з інших областей або навіть країн. Для прикладу: із Харкова — 3 випадки, із Києва — 21 випадок, по одному з Африки й Росії. Нині Полтавщина — у п’ятірці областей з найменшою кількістю хворих. Говорити про посилення карантину поки зарано. Але все буде залежати від поведінки кожного з нас», — сказав Лунін.

За інформацією місцевих чиновників, нині Полтавщина відповідає всім показникам послаблення карантинних обмежень: завантаженість ліжок: 0,88%, рівень охоплення тестуванням — 41,260 на 100 тисяч, відсотки виявлення — 0,74%.

За минулу добу в регіоні зафіксували 3 нові випадки COVID-19, а за останній місяць хворобу виявили у 54 жителів області.

Варто зазначити, загалом із початку карантину у Полтавській області діагностували 331 випадок інфікування. Сьогодні продовжують лікування 27 людей. Серед них немає важких пацієнтів.

Національний Сорочинський ярмарок — один з найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині.

Читайте також:

Новини партнерів

На початку тижня очікується значне похолодання: дощі пройдуть майже у всіх регіонах
У центрі Одеси горить два поверхи та дах житлового будинку