Проти Венедіктової позиваються до суду

Проти Венедіктової позиваються до суду
Читать на русском

Громадський діяч подав позов до суду про визнання дій Ірини Венедиктової протиправними.

В п'ятницю, 7 лютого, громадський діяч Дмитро Карп подав до Окружного адміністративного суду міста Києва позов про визнання дій тимчасово виконуючої обов’язки директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедиктової протиправними та скасування індивідуальних актів про призначення першим заступником Директора ДБР Олександра Бабікова та заступником Директора ДБР Олександра Соколова. Про це Дмитро Карп написав на своїй сторінці у Facebook.

"Подав до Окружного адміністративного суду м.Києва позов про визнання дій Ірини Венедиктової протиправними та скасування індивідуальних актів про призначення першим заступником Директора ДБР Бабікова О.П та заступником Директора ДБР Соколова О.В.", - йдеться у повідомленні.

Карп додав, що проведений 29 грудня 2019 року конкурс на посади заступників директора ДБР відбувся з порушенням законодавства.

"На сайті ДБР було написано про подачу документів до 3 січня. При чому оголошення було розміщено так, щоб знали про його існування лише «свої». Як в новорічні свята за кілька днів зібрати всі необхідні для конкурсу документи, знали лише ті, хто був завчасно повідомлений. Зокрема, Олександр Бабіков припинив адвокатську діяльність за день по появи оголошення про конкурс на сайті ДБР. 28 грудня він подав відповідну заяву.", - написав Карп.

Як зазначає громадський діяч, "згідно з порядком, "інформація про конкурс оприлюднюється шляхом розміщення оголошення на офіційному вебсайті Бюро не пізніше як за 15 робочих днів до дня завершення прийому документів для участі в конкурсі".

Нагадаємо, 20 січня тимчасова виконувачка обов'язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова підписала накази на призначення заступників – Олександра Бабікова та Олександра Соколова

Новини партнерів

Внаслідок бойових дій на Донбасі один військовий зазнав поранень
У Нафтогазі назвали обсяг транзиту українською ГТС за рік