Проти шести компаній відкрили справи через несумлінні закупівлі медзасобів під час епідемії COVID-19

Проти шести компаній відкрили справи через несумлінні закупівлі медзасобів під час епідемії COVID-19
Читать на русском

Також на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу провели обговорення питання закупівлі засобів індивідуального захисту

У зв'язку з несумлінними закупівлями під час епідемії коронавірусу Служба безпеки України розпочала кримінальні провадження проти шести компаній, деякі з них не постачали товари після отримання грошей. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"Служба безпеки України повідомила, що розпочато кримінальні провадження проти шести компаній, які здійснювали несумлінні закупівлі. Серед іншого - не постачали товари після отримання грошей, демонстрували погану якість тощо", - йдеться у повідомленні.

Також на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу провели обговорення питання закупівлі засобів індивідуального захисту. Президент України Володимир Зеленський заявив, що триматиме це на особистому контролі.

Своєю чергою, прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що уряд поставив собі завдання забезпечити тримісячний запас засобів захисту для медиків. У пріоритеті будуть ті постачальники, які зможуть поставити медзасоби найближчим часом.

Як повідомляв APnews, Україна домовилася з МВФ про кредит stand-by на 5 мільярдів доларів.

Новини партнерів

"Моя собака - моя сім'я!": протестуючі під Мін'юстом запропонували продати міністра Малюську замість улюбленців
В УПЦ розповіли свою версію, чому людям була послана пандемія