Проти Порошенка відкрили ще 4 кримінальні справи за заявами Коломойського - адвокат

Проти Порошенка відкрили ще 4 кримінальні справи за заявами Коломойського - адвокат
Читать на русском

Відомо, що заяви стосуються Приватбанку

ДБР відкрило ще 4 кримінальні справи проти п'ятого президента України Петра Порошенка. Всі вони - за заявою бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву адвоката Порошенка під час брифінгу в п’ятницю, 10 липня.

За словами адвоката, у одній із заяв від Коломойського йдеться, що Порошенко розголосив банківську таємницю, чим завдав шкоди ПриватБанку.

"За заявою «звичайної» людини на прізвище Коломойський Офісом Генерального прокурора було зареєстровано чотири кримінальні провадження відносно Петра Порошенка. Коломойський виступив зі стандартним набором, і звичайно його заяви стосуються Приватбанку», – повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань.

Він зазначив, що і в цьому разі йдеться про завідомо неправдиві звинувачення.

"...Завдавали шкоду ПриватБанку, розголошуючи його таємницю, тобто повідомляючи про ПриватБанк правдиві відомості. Виходить, що завдавали шкоди його тодішнім акціонерам ПриватБанку", - відмітив адвокат. І наголосив, що перспектива у цих кримінальних проваджень нульова.

Тепер, якщо слова адвоката - правда, проти екс-президента зареєстровано 27 кримінальних проваджень (до цього моменту їх було 23).

Раніше APnews писав, що справу проти Порошенка про "Ленінську кузню" закрили. Про це також повідомив адвокат екс-президента.

Новини партнерів

Monobank і Viber померли: в Європі стався масштабний збій в додатках для айфонів
Порошенко не вітав Путіна з Днем Росії, - Пєсков