Протестуючих журналістів телеканалу "НАШ" силовики не пустили до місця проведення Кримської платформи

Протестуючих журналістів телеканалу "НАШ" силовики не пустили до місця проведення Кримської платформи
Читать на русском

На "Кримську платформу" не пустили сьогодні також журналістів видання "Страна"

До КВЦ "Паркового" в Києві, де сьогодні проходить саміт "Кримської платформи", не пустили журналістів телеканалу "НАШ". Представники ЗМІ прийшли протестувати проти тиску влади і бажання анулювати їх ліцензію, передає APnews.

Так, співробітники телеканалу вийшли на акцію протесту з метою привернути увагу учасників міжнародного саміту «Кримська платформа» до спроб влади закрити їх телеканал. Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення звернулась до суду з вимогою анулювати ліцензію телеканалу.

Акцію колектив телеканалу хотів провести під стінами "Паркового", де і проходить міжнародний саміт, але силовики заблокували їм прохід по Парковій алеї.

Так, в 500 метрах від будівлі їх зустріла колона правоохоронців, які захистили їм прохід до КВЦ. При цьому силовики не пояснюють причин, а просто стверджують, що прохід закритий.

Відзначимо, що на "Кримську платформу" не пустили сьогодні також журналістів видання "Страна", хоча їх представники були акредитовані. Журналісти стверджують, що Офіс президента анулював акредитацію, аргументуючи тим, що «сталося в п'ятницю». Йдеться про санкції РНБО проти Ігоря Гужви і сайту «Страна».

Новини партнерів

Президент Угорщини на Кримській платформі поскаржився на «утиски угорців» іншими країнами
ЄС продовжить політику проти легітимації анексії Криму, - глава Європейської ради