Протестуючі не дочекалися Президента і пішли до Авакова під МВС: на колону напали опоненти

Протестуючі не дочекалися Президента і пішли до Авакова під МВС: на колону напали опоненти
Ексклюзив
Читать на русском

Перехід мітингувальників до МВС - момент, коли потенційно можуть статися провокації

Акція протесту під Офісом Президента підійшла до кінця, але не закінчилася. Мітингувальники близько 11:30 рушили під будівлю МВС по урядовому кварталу, автомобільний рух по їх маршруту на певний час буде зупинено. Про це повідомляє кореспондент APnews.

Під ОП учасники акції на захист журналістів, які зазнавали нападів, вимагали, щоб до них вийшов Зеленський. Однак цього не сталося. У зв'язку з чим учасники протесту вишикувалися в колону і пішли в будівлі МВС.

У протестуючих, за їхніми словами, після останніх подій є питання до міністра Авакова. Одна з активістів розповіла нашому кореспондентові, що "там вони збираються розповісти Арсену Авакову все те, що вони про нього думають".

Протестуючі рухаються колоною у супроводі поліції, яка не пропускає до них опонентів.

Близько 11:40 на колону все ж напали учасники іншого протесту. Як повідомили постраждалі, нападали на них зі спини мінімум три рази, кидали в них фаєри. Однак поліція, як сказав один з учасників, добре спрацювала - нападників зупинили і затримали. Під час сутички хтось застосував сльозогінний газ.

На даний момент обстановка неспокійна. Мітингувальники в колоні голосно подякували поліцейським за захист. Детальніше в прямій трансляції з місця події.

Читайте також:

Новини партнерів

В Індії помер чоловік, який "лікував" коронавірус екзорцизмом та поцілунками
Під Офісом президента мітингувальники влаштували "перестрілку" яйцями і пляшками