Протести підприємців будуть масштабні, але не тільки через РРО - політолог

Протести підприємців будуть масштабні, але не тільки через РРО - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Руслан Бортник вважає, що підприємці вийдуть на протести не тільки через провалену відтермінування введення касових апаратів, а й через посилення карантинних обмежень

Представники бізнесу будуть виходити на протести, але не тільки через провалений законопроект про РРО, а й через посилення карантину. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політолог Руслан Бортник.

"Я думаю, що протести будуть організовуватися, тим більше, що це стосується широкого кола підприємців, тому протести будуть. Їх, напевно, спробують підім'яти під себе політичні партії або якісь лідери громадської думки, але потрібен певний час на їх організацію. На ці протести можуть накладатися нові карантинні обмеження, які можуть завдавати істотної шкоди бізнесу, що може давати серйозний негативний ефект для бізнесу, тому протести будуть, але трохи пізніше", - зазначив політолог.

При цьому він вказав, що якщо протести будуть масштабні, то влада повернеться до законопроекту про РРО та спробує знайти баланс між інтересами бізнесу та влади.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада 4 листопада винесла висновок щодо законопроекту про відстрочення введення касових апаратів на рік, але не вистачило голосів.

Новини партнерів

Українська Прем'єр-ліга піде на зимову перерву 13 грудня
“Не розумію, чому Росії відмовлятись”: Зеленський розповів про просування мирного плану по Донбасу