Протест під Радою перетворився на сутички: підприємці не пускають депутатів на засідання

Протест під Радою перетворився на сутички: підприємці не пускають депутатів на засідання
Читать на русском

Нацгвардія і поліцейські намагалася зробити коридор для нардепів, щоб вони могли пройти

У центрі Києва сьогодні підприємці організували масштабний протест. Вони перекрили вулицю Грушевського, основна частина мітингувальників перебазувалася під будівлю парламенту.

Сьогодні у Верховній Раді заплановано засідання. Депутати почали з'їжджатися до будівлі парламенту, однак протестувальники не хотіли їх пропускати, внаслідок чого сталися сутички. Про це повідомляє кореспондент APnews.

Представники SaveФОП не давали депутатам зайти в парламент і перекрили всі проходи до будівлі. Зроблено це було для того, щоб зупиняти кожного парламентаря і відпускати тільки в разі обіцянки підтримати їх законопроекти. Нацгвардія і поліцейські намагалася зробити коридор для нардепів, щоб вони могли пройти. Попередньо, ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що підприємці вимагають внести на розгляд Ради запропонаваний ними законопроект. Також вимагають не вводити карантинні обмеження для малого і мікробізнесу.

Детально про зіткнення під Радою і вимоги підприємців, а також їх історії ми оперативно пишемо в нашому Телеграмі - підпишись, щоб не пропустити.

Раніше Верховна Рада 4 листопада винесла висновок щодо законопроекту про відстрочення введення касових апаратів на рік, але не вистачило голосів.

Рятувальники попередили українців про ожеледь на дорогах
В Україні за добу майже 12 тисяч нових випадків COVID-19: Київ та чотири області в лідерах

Новини партнерів